Skip to main content
Saated

Varro Vooglaid LIVE #19 / Kes vastutab kohtus õigusvastaseks tunnistatud sundvaktsineerimise eest kaitseväes, PPA-s ja mujal?

By 3. september 2022Kommentaare pole

Seekordses otsesaates keskendun peamiselt Tallinna Halduskohtu 31. augusti 2022 otsustele, millega tunnistati vaktsiinisunni rakendamine kaitseväes õigusvastaseks.

Püstitan väga olulise küsimuse sellest, kes niisuguste tõsiste õigusrikkumiste eest reaalselt vastutab ja kuidas neile, kelle karjäär ebaõiglaselt hävitati, tehtud ülekohus ja kahju hüvitatakse. Ilma selleta, et oma õigusvastaste otsustega suurt ebaõiglust teinud isikud peaksid võtma selle eest reaalse vastutuse, ei ole võimalik õigusriigist rääkida. Toonitan, et sedasi vaid süveneb muster, mille kohaselt võimu teostavad inimesed ja ringkonnad ei peagi õigusrikkumiste pärast muretsema, sest mingit vastutust nad nii ehk naa kandma ei pea.

Saate lõpuosas peatun ka mõningatel muudel viimase nädala jooksul rohkem tähelepanu pälvinud infokildudel.

Varro Vooglaid

Kõik minu artiklid ja saated on vabalt, ilma tasuta kättesaadavad, et nende keskmes olev sõnum leviks võimalikult laialt. Olen tänulik, kui peate vajalikuks minu ühiskondlikku tööd toetada. Info toetamise võimaluste kohta leiate SIIT.