Skip to main content
Saated

Varro Vooglaid LIVE #21 / Räägime Martin Helmega sellest, millal algavad massilised meeleavaldused

By 16. september 2022Kommentaare pole

Seekordses otsesaates arutan Martin Helmega küsimust sellest, millal algavad massilised meeleavaldused, et hakata vastu röövellikule energiapoliitikale ja nõuda seda ellu viiva valitsuse võimult lahkumist.

Nagu Martin Helme saates kinnitas, tegeletakse juba meeleavalduste ettevalmistamisega ja kavas on korraldada need tõesti suurelt. Ühtlasi kinnitas EKRE esimees, et protestiaktsioonid ei pruugi piirduda meeleavaldustega, vaid täiesti võimalik on ka massilise kodanikuallumatuse korraldamine, nagu seda juba tehakse Ühendkuningriigis.

Omalt poolt rõhutasin saates jätkuvalt vajadust panustada protestiaktsioonidesse ning valmistuda igal võimalikul moel väga tõsiseks kriisiks ja tõesti raskeks ajaks, pannes erilist rõhku kõige selle varumisele, mis võimaldab iseseisvalt hakkama saada, sest puudus võib tulla kõige elementaarsematest asjadest, samal ajal kui inflatsioon sööb raha väärtuse nii ehk naa ära ehk hinnatõus muudkui jätkub.

Varro Vooglaid

Kõik minu artiklid ja saated on vabalt, ilma tasuta kättesaadavad, et nende keskmes olev sõnum leviks võimalikult laialt. Olen tänulik, kui peate vajalikuks minu ühiskondlikku tööd toetada. Info toetamise võimaluste kohta leiate SIIT.