Skip to main content
Saated

Varro Vooglaid LIVE #14 / Mida teha laimu levitava eetikaprofessoriga?

By 8. juuli 2022juuli 9th, 2022Kommentaare pole

Seekordses otsesaates peatun kolmel teemal. Esiteks räägin tõsiasjast, et Postimees tunnistas lõpuks minu suhtes laimu levitamist, ent seda ei tehtud enne kui palkasin advokaadi, kes saatis AS Postimees Grupile põhjaliku nõudekirja ja selgitas, et kohtuvälise lahenduse mittesaavutmisel saab esitatud hagi kohtusse.

Teiseks toon esile, kuidas Politsei- ja Piirivalveamet on hakanud pitsitama relvaomanikke, kes on väljendanud valitsuse suhtes kriitilisi seisukohti või saanud Facebookis postitamise keelu. Nagu näha, on hakatud valitsuse suhtes kriitiliste seisukohtade väljendamist käsitlema millegi niisugusena, mis seab kahtluse alla isiku võimaluse omada relvaluba.

Kolmandaks kommenteerin parasjagu ettevalmistamisel olevat kohtusse pöördumist Reformierakonna ridades riigikogusse kuuluva Tartu Ülikooli eetikaprofessori ja rahvusülikooli eetikakeskuse juhataja Margit Sutropi vastu.

Varro Vooglaid

Kõik minu artiklid ja saated on vabalt, ilma tasuta kättesaadavad, et nende keskmes olev sõnum leviks võimalikult laialt. Olen tänulik, kui peate vajalikuks minu ühiskondlikku tööd toetada. Info toetamise võimaluste kohta leiate SIIT.